نحوه خرید

انتخاب و اضافه نمودن کالا به سبد خريد
کالای خود را انتخاب و بر روی اضافه به سبد خريد کليک نماييد تا کالای مورد نظر به سبد خريد فروشگاه اضافه گردد.
در صفحه سبد خريد مي توانيد تمامي کالاهای انتخاب شده را مشاهده کنيد و در صورت لزوم کالايی را حذف يا تعداد آن را تغيير دهيد.

تکميل سفارش
پس از بازبينی سبد خريد، بر روي گزينه تسويه حساب کليک نماييد و مراحل تسويه حساب را با دقت تکميل نماييد.
چنانچه داراي حساب کاربری مي‌باشيد، براي خريدی راحت‌تر، اطلاعات آن را وارد نموده تا مرحله پرداخت کوتاه‌تر گردد.
اگر حساب کاربری ايجاد کنيد و خريد اينترنتی خود را به عنوان عضو انجام دهيد از مزايا ويژه اعضا، مانند دسترسی به پيشينه سفارش ها و دريافت کد های تخفيف، برخوردار مي شويد.
در صورتی که علاقه‌ای به ايجاد حساب نداريد، به عنوان ميهمان خريد اينترنتی خود را انجام دهيد.

پرداخت صورتحساب
شما مي‌توانيد با كارت‌های بانكی عضو شبکه شتاب و از طريق درگاه پرداخت بانک پارسیان، پاسارگاد و ایران کیش  مبلغ سفارش خود را پرداخت و سفارش خود را ثبت نماييد.
همچنين ميتوانيد مبلغ سفارش خود را از طريق کارت به کارت و يا واريز به حساب پرداخت نموده و اطلاعات پرداخت را برای ثبت نهايی سفارش برای ما ارسال نماييد.

از آنجائيکه تحويل کالا در خارج از شهر تهران توسط خدمات پستی و باربری انجام مي‌پذيرد، پرداخت وجه بصورت واريز به حساب قبل از ارسال کالا مي‌باشد.
توجه داشته باشيد که سفارش شما تا رسيدن تاييديه پرداخت قابل ارسال نمی باشد.

ارسال سفارش
بعد از ثبت سفارش و در ساعات اداری همکاران ما جهت تائيد سفارش و هماهنگي هاي لازم برای ارسال سفارش با شما تماس خواهند گرفت.
چنانچه ثبت سفارش در ساعات غير اداري باشد در اولين ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد .

ارسال سفارشات تهران
ارسال سریع (اسنپ باکس): در صورت انتخاب مشتری، سفارش توسط پيک موتوری اسنپ باکس و در اسرع وقت ارسال مي گردد و هزينه ارسال آن براساس نرخ پيک بادپا محاسبه و در زمان تحويل سفارش از مشتری اخذ ميگردد.

سفارشات شهرستانها
ارسال توسط خدمات پستی تیپاکس / کالا رسان: کلیه سفارشات با توجه به مقصد، توسط یکی از خدمات پستی تیپاکس و یا کالارسان ارسال و در مدت زمان 48 تا 72ساعت به دست مشتری خواهد رسید و هزينه ارسال آن براساس نرخ خدمات پستی شرکت مربوطه محاسبه و در زمان تحويل سفارش از مشتری اخذ ميگردد. و لازم بذکر است که فروشگاه در رابطه با مفقودی و دیر رسیدن محصول توسط شرکت های پستی فوق هیچ گونه مسئولیتی ندارد
ارسال توسط پست پیشتاز: در صورت انتخاب مشتری سفارش توسط پست پیشتاز ارسال
و در مدت زمان 48 تا 72ساعت به دست مشتری خواهد رسید و هزينه ارسال براساس نرخ خدمات پستی محاسبه و به مبلغ فاکتور اضافه ميگردد.

سفارش تلفني
در صورتی كه به هر دليل سفارش از طريق فروشگاه و به صورت آنلاين برايتان مقدور نمي باشد ، با شماره تلفن های 02165031734تماس گرفته و سفارش خود را به سادگی ثبت کنيد.

اعتبار قيمتها
تمامي قيمتها در فروشگاه نگارین مارکت به روز مي باشند و به طور روزانه بررسی و به روز مي شوند.