شرایط و قوانین

 


شرایط و قوانین این بخش، بر اساس قوانین تجارت الکترونیک کشور، مصوب شده در
وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است.

1.       تمام محصولات فروشگاه بصورت صحیح و سالم در اختیار شما قرار داده می شود و شما هیچگونه نگرانی از این بابت نخواهید داشت.
 

2.       کالایی که به دست شما رسیده و مورد پسندتان نمی باشد، با کمال احترام پس خواهیم گرفت مشروط بر آنکه مورد استفاده قرار نگرفته و بسته بندی آن باز نشده باشد.
 

3.       در صورتیکه خرید بصورت پرداخت آنلاین صورت گرفته باشد و " ارسال پستی " شامل آن کالا شود، اگر مرسوله به علت عدم حضور خریدار برگشت بخورد هزینه ارسال مجدد، به عهده خریدار می باشد
 

4.       برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ایمیلInfo@negarinmarket.ir" تماس حاصل نمائید.

 

5.       استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت به معني توافق كامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه می باشد.

خدمات و محتويات فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت برای استفاده شخصی و غيرتجاری مشتريان عرضه شده است. مالكيت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی دارد. استفاده غيرتجاری از محتويات سايت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مايليد از اطلاعات موجود در سايت جهت مقاصد تجاری استفاده نمايید باید از طريق فرم تماس با ما و یا پست الکترونیکی info@negarinmarket.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نماييد.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و يا از شركت های سازنده اخذ گرديده است، ممکن است اطلاعات موجود يا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت در مواردی غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت مسئوليتي در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتويات فروشگاه اقدام خواهد نمود.

كاربران هنگام سفارش مي بايست اطلاعات كامل و صحيح خود را وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي آيد بر عهده فروشگاه اینترنتی 
نگارین مارکت نمي باشد.

فروشگاه اینترنتی 
نگارین مارکت مسئوليتی بابت مشكلاتی كه در اثر نقص در اينترنت،مسايل مخابراتی،تجهيزات سخت افزاری و ساير موارد مشابه آن در روند پرداخت پيش آيد، نمی پذيرد.

 
ساير سايت ها و لینکهایی كه براي ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لينك شده  اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی 
نگارین مارکت مسئوليتی در قبال محتويات آنها ندارد.

 
كاربر متعهد مي گردد از اين سايت برای رسيدن به اهدافی بر خلاف قوانين استفاده نكرده و به گونه ای از آن بهره برداری نمايد كه منجر به آسيب رساندن به سايت نگردد. همچنين كاربر مجاز به دست يافتن يا تلاش برای دست یابی به اطلاعات يا محتوياتی كه محرمانه بوده و يا توسط پشتيبانان سايت در دسترس قرار نگرفته نيست.

فروشگاه اینترنتی 
نگارین مارکت به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند. فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت  متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد.

تنها آدرس رسمی وب سایت فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت  www.negarinmarket.ir بوده و ارتباط فروشگاه با كاربران فقط از طريق تلفن های  02165031734 و پست الکترونیکی info@negarinmarket.ir صورت مي پذيرد و كاربران مي توانند هر زمان كه مايل بودند از طريق يكي از روش هاي ذكر شده در بخش "تماس با ما" اقدام به برقراری ارتباط با فروشگاه نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دريافت نمايند. بديهي است به نظراتی كه به هر شكل حاوی مسايل سياسي،مذهبی و يا توهين باشد پاسخی داده نخواهد شد.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

 
فروش با قیمت بالاتر و عدم دریافت هزینه ارسال کالا بر خلاف سیاست‌های این فروشگاه مبنی بر شفاف سازی قیمت‌ها است. در نتیجه این فروشگاه هزینه ارسال کالا را متناسب با حجم خرید و آدرس مورد نظر محاسبه نموده و در فرایند نهایی کردن فاکتور به خریدار اعلام می‌کند.

فرآيند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه:

هرگونه نقص و عيب فنی در کالای ارائه شده بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا از طريق تلفن 02165031734يا ايميل info@negarinmarket.ir به فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد ، در این صورت تمامی هزینه های برگشت و ارسال مجدد سفارش به عهده فروشگاه اینترنتی نگارین مارکت می باشد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست و 20درصد از مبلغ کالا کسر میگردد. خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهای فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالی توسط شركت ارائه كننده گارانتی پيگيری مي گردد.